LINEA MICRA - BRING THE CAFÉ HOME
biała linea micra na kuchennym blacie

STWÓRZ KAWIARNIĘ W SWOIM DOMU

Większość z nas zaczęła swoją przygodę z espresso w jednej z kawiarni. Serwują one kawę według własnych receptur, a to pozwala nam na zanurzenie się nie tylko w świat espresso, ale także w lokalną kulturę. Kawiarnie bywają w centrum naszego codziennego życia i przyciągają nas gdziekolwiek się udamy. Niezależnie od tego, czy wybierasz espresso, americano, cappuccino czy espresso z dodatkiem lodów - wszyscy mamy własne preferencje. Wyjście do kawiarni na kawę to przeżycie samo w sobie. Czasami jednak espresso wydaje nam się tak wyjątkowe, że mamy ochotę sami odtworzyć dokładnie to samo doświadczenie i stworzyć klimat kawiarni w swoim domu.To moment, do którego dąży domowy barista i to właśnie dla tych momentów powstała Linea Micra. 

LINEA MICRA - Bring the Café Home.

Przygotowanie czegoś własnymi rękami wiąże się z uznaniem, którego nigdy nie da się w pełni osiągnąć poprzez zwykłe skonsumowanie produktu. Przygotowanie espresso jest bardzo proste i staje się coraz przyjemniejsze w miarę zagłębiania się w świat kawy. To połączenie sztuki parzenia espresso z niezliczonymi godzinami spędzonymi na nauce i doskonaleniu umiejętności baristy. Warto jednak doskonalić kunszt home baristy, choćby po to by móc spędzać piękne chwile z bliskimi, dzieląc się z nimi wyjątkowym, własnoręcznie przygotowanym espresso. Linea Micra została stworzona po to, aby być w sercu wszystkich tych chwil. Zaprojektowany i ręcznie produkowany ekspres jest kompaktowy i łatwy w obsłudze – zdecydowanie godny marki La Marzocco. Linea Micra to mniejsza wersja modelu Linea Classic S – profesjonalnego ekspresu będącego sercem tysięcy kawiarni na całym świecie. Przemyślany zestaw funkcji, zestaw akcesoriów i kompaktowa budowa Linei Micra pozwolą Ci odkrywać świat espresso w domu tak jak lubisz najbardziej. Przed każdą wysyłką do klienta, ekspres przechodzi kontrolę jakości i zostaje solidnie, a jednocześnie estetycznie zapakowany.  

NOWA PODRÓŻ

Wszystko zaczyna się w małym, włoskim miasteczku Scarperia, z widokiem na toskańskie wzgórza Florencji. Firma La Marzocco, założona w 1927 roku przez Giuseppe i Bruno Bambi, otrzymała swoją nazwę na cześć słynnej rzeźby Donatello, przedstawiającą lwa z tarczą i symbolem Florencji. Ekspresy La Marzocco ucieleśniają najpiękniejsze elementy włoskiej architektury i same w sobie są hołdem złożonym włoskiej kulturze. Wszystkie ekspresy La Marzocco, te z linii ‘commercial’, czy te dedykowane do użytku domowego, są produkowane ręcznie w fabryce zlokalizowanej w małym miasteczku Scarperia. To właśnie stąd wysyłane są na cały świat, do tysięcy kawiarni i domów.

Linea Micra ma na celu przygotowanie gruntu dla home baristów, którzy podejmują kolejne kroki w podróży z espresso. Proces jego przygotowania jest dość prosty, ale maksymalizacja każdej zmiennej w tym procesie dzięki wysokiej jakości ekspresowi i młynkowi wymaga czasu i praktyki. Jesteśmy podekscytowani myślą, że Linea Micra może towarzyszyć Ci w tej podróży.

Let the journey begin.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium